Hareketli Cephe Platformu

2010 yılında hareketli cephe platformu imalatıyla girmiş olduğumuz sektörde güvenilir-sağlam-kalite ilkeleriyle ürettiğimiz platformlarda hızlı bir şekilde büyüyerek Avrupa standartlarında üretim gerçekleştirmeyi sağladık.

Bu sistem binaların, bacaların, gemi vb. araçların yapımı,  bakımı, onarımı veya boyanması gibi işlerde kullanılan son derece güvenli ve iş bitirilme hızı açısından diğer sistemlerden çok önde olan bir sistemdir.

Makinalarımızda Dünya markası olan Sew Eurodrive marka motorlar kullanmakta olup montaj kolaylığı, düşük maliyetli bakım giderleri ve diğer iskelelere oranla daha az yer kaplaması tercih nedenini arttırmaktadır.  Ayrıca işçi güvenliği doğrultusunda tüm güvenlik tedbirleri de alınmıştır.

Ayrıca son derece güvenli ve daha kısa sürede daha hızlı çalışma olanağı sunan bu sistem diğer sistemlere oranla daha çok tercih edilmektir.

 


 


Hareketli cephe platformu fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir yada 444 8 541 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

 

  • 3 + 88 =